IES Puig de Sa Font

Carrer de Sa Conillera nº 2, 07550 Son Servera
Tel.: 971 817 396 Fax: 971 567 516 Email: iespuigdesafont@educaib.eu

Full de canvi de parada del servei de transport escolar

En el següent enllaç podeu descarregar el full de sol·licitud:

Attachments:
Download this file (canviparada.pdf)canviparada.pdf266 Kb

Horari d'autobusos. Curs 2015/16

Aut. Pto Pollensa SL

Línia Punta de n'Amer

  • S'Illot (7:30)
  • Arcos Playa (7:30)
  • Blau Mediterrani (7:30)
  • Dàlies (7:30)
  • Clínica Veterinària (7:30)
  • Hnos Jimenez (7:30)
  • Aptos. Golf (7:30)
  • Edif. Santa Maria (7:35)
  • Correus (7:40)

Línia Costa dels pins

  • Son Comparets (7:20)
  • Stop Cala Bona (7:35)
  • Hotel Alicia (7:35)
  • Costa dels pins (7:40)
  • Port Vell (7:40)
         

Aumasa

Ruta Ajuntament

  • Aturada semàfors (7:30)
  • Aturada semàfors (reste) (7:45)
  • Aturada Alhambra (7:45)
  • Aturada Millor Sol (7:45)

Full de queixes del servei de transport escolar

En el següent enllaç podeu descarregar el full de queixes del transport escolar.

Attachments:
Download this file (incidencies.pdf)incidencies.pdf179 Kb